Działamy na terenie całej Polski!

Dach to jeden z najważniejszych elementów konstrukcji budynku, ponieważ zabezpiecza wnętrze obiektu przed opadami atmosferycznymi i nie tylko. Bywa też narażony na spore obciążenia – szczególnie w zimie – dlatego jego dobry stan jest bardzo istotny. Z tego powodu eksperci zalecają wykonywanie cyklicznych przeglądów i napraw. Oferujemy naprawę dachów w Warszawie. Obsługujemy głównie przedsiębiorstwa – zapraszamy do współpracy!

Dekarz Warszawa – naprawa dachów z papy

Nieszczelny dach z papy nie zawsze wymaga wymiany, która mogłaby być bardzo kosztowna. Czasami może się wydawać, że jego pokrycie jest szczelne, jednak w praktyce dochodzi do przecieków. Proponujemy w tym przypadku stworzenie warstwy hydroizolacyjnej, którą wykonamy na załatanym dachu. Jeśli natomiast występują liczne przebicia, takie jak kominy, świetliki czy klimatyzatory, możemy zastosować dyspersję asfaltowo-gumową z dodatkowym zbrojeniem, co zagwarantuje idealną szczelność na wiele lat.

Dachy z membrany – naprawa dachów w Warszawie Dekarz

Dachy z membrany są coraz bardziej popularne, czemu nie można się dziwić – poszycie takie ma wiele zalet i jest łatwe w montażu. Trzeba jednak pamiętać, że podczas jego układania może dojść do wielu pomyłek, a niepoprawnie położona folia szybko się przerwie. Dlatego proponujemy załatanie ubytków, a także ewentualne stworzenie dodatkowej warstwy hydroizolacyjnej, która jeszcze lepiej zabezpieczy dach przed szkodliwymi czynnikami i znacznie poprawi jego trwałość.

Renowacja i naprawa dachów Warszawa – dachy z blachy

Zajmujemy się również naprawą dachów z blachy. Wykorzystujemy dyspersję asfaltowo-gumową z wkładkami zbrojącymi, które bardzo dobrze zabezpieczają podłoże przed przeciekami, szkodliwym wpływem korozji czy promieniowaniem UV. Eksperci potwierdzają, że jest to rozwiązanie wydłużające żywotność pokrycia dachowego, dodatkowo ograniczając koszty eksploatacyjne systemu klimatyzacji, ponieważ poprawia też szczelność dachu. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Integro Dach System