Działamy na terenie całej Polski!

Prawidłowo funkcjonujący, czyli przede wszystkim szczelny dach to niezbędny aspekt do sprawnego działania różnego rodzaju zakładów pracy czy przedsiębiorstw. Uszkodzone pokrycie może wiązać się ze znacznymi kosztami, wynikającymi z obniżenia bezpieczeństwa pracowników, co jest także niezgodne z ogólnie obowiązującymi zasadami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Oprócz tego narażone są różnego rodzaju sprzęty znajdujące się w budynku. Często są to komputery czy maszyny, które będą wymagały wymiany, gdy dostanie się do nich wilgoć. Naprawa dachu jest także tańsza niż ponowne założenie całego pokrycia dachowego, dlatego warto działać w tej kwestii szybko.

Naprawa dachów, dekarz Łódź – kompleksowa oferta

Jako lider z zakresu naprawy, a także konserwacji pokryć dachowych działamy w pełni kompleksowo. Dlatego decydując się na skorzystanie z naszej oferty, można liczyć także na wszelkie dodatkowe czynności, które będą konieczne do wykonania. Należą do nich: uszczelnianie świetlików, udrażnianie i uszczelnianie kanalizacji deszczowej, instalacje odgromowe, wykonywanie oblachowań, a także wszelkie różnego rodzaju prace ogólnobudowlane. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Szeroki zakres działań – dekarz, naprawa dachów Łódź

W ramach naszych działań podejmujemy się zarówno konserwacji, napraw punktowych, jak i bardziej złożonych. Konserwacja dachów przemysłowych powinna przebiegać co najmniej raz w roku, co pozwoli na przeciwdziałanie problemom, które mogłyby się pojawić w wyniku zaniedbania tej kwestii.

Bardzo często naprawiamy także dachy z membrany, które charakteryzują się tym, że folie będące składową konstrukcji nie mogą być uszkodzone, gdyż tracą wtedy swoje pierwotne właściwości. Wymiana całego dachu wymaga dużych inwestycji, natomiast renowacja jest o wiele tańsza.

Specjalizujemy się również w naprawie dachów pokrytych papą. W zależności od konkretnej płaszczyzny stosujemy płynne i plastyczne wyroby bitumiczne, bądź sięgamy po środki do stosowania na zimno. Specjalizujemy się szczególnie w dachach przemysłowych.

Duże doświadczenie w naprawie dachów – Łódź

Zajmujemy się naprawą i renowacją od wielu lat. Pozwoliło nam to zdobyć niezwykle duże doświadczenie. Stosowane przez nas technologie są przez nas opanowane do perfekcji, dlatego podejmujemy się różnego rodzaju zleceń. Lata doświadczeń sprawiły, że potrafimy sprostać nawet najbardziej złożonym problemom wynikającym z nieszczelności dachów. Zapraszamy do kontaktu w celu podjęcia z nami współpracy.

Integro Dach System