Katowice – modernizacja naświetli dachowych

Relacja fotograficzna z kompleksowej renowacji naświetli dachowych typu namiotowego przeprowadzona na dachu o powierzchni 4500m2. Na fotografiach widoczne są poszczególne etapy prac dakarskich przy wykorzystaniu masy asfaltowo-gumowej Flexconnect, widoczne są liczne poziome pęknięcia szyb, które przy wykorzystaniu naszej technologii nie są podstawą do wymiany szyb na nowe. Całkowity czas realizacji zadania to 14 dni.

Tagi: ,

Opoczno – modernizacja dachu z papy

Bardzo specyficzna i trudna do realizacji renowacja dachu papowego z dużą ilością naświetli dachowych wykonana na powierzchni 1200m2 w ciągu 5 dni. Prace przeprowadzone za pomocą masy asfaltowo – gumowej Flexconnect oraz impregnacji włókniny wzmacniającej. Szczególna precyzja i dokładność polegała na wykonaniu obróbek wokół naświetli.

Tagi: ,

Koszalin – renowacja naświetli wraz z powierzchnią dachu

Jedna z większych realizacji 2018 roku. Kompleksowa renowacja dachu papowego wraz naświetlami typu wagonowego, przeprowadzona na powierzchni 5500m2. Wiele trudności związanych z dostarczeniem materiałów sprawiała wysokość dachu jak również odległości jakie należało pokonywać. Realizacja przeprowadzona w przeciągu 25 dni.

Tagi: , ,

Włocławek – renowacja dachu papowego

Dokumentacja zdjęciowa z małej realizacji kompleksowej renowacji dachu papowego u prywatnego przedsiębiorcy . Stare pokrycie dachu było bardzo zdegradowane, duża ilość pęcherzy a także mocno zawilgocone podłoże całej konstrukcji w tym celu zamontowano dodatkowe maty poślizgowe oraz kominki delatacyjne.

Czas realizacji 7 dni.

 

Tagi: ,

Szczecin – modernizacja dachu z blachy trapezowej

Relacja fotograficzna z największej naszej realizacji w roku 2018. Duża firma w okolicach Szczecina gdzie modernizacji podaliśmy dach z blachy trapezowej o powierzchni 10.000m2. Na powierzchni dachu zainstalowano trudne do doszczelnienia naświetla poliwęglanowe, znajdujące się w płaszczyźnie dachu, część z nich została wymieniona i zastąpiona nowymi naświetlami spełniającymi funkcję wentylacyjną.

Całość renowacji zakończona podwójnym malowaniem z 10 – letnim okresem gwarancji.

Realizację wykonano w ciągu 31 dni.

 

Tagi: , ,

Gdynia – renowacja dachu z papy

Renowacja dachu papowego oraz renowacji naświetli u stałego klienta naszej firmy przeprowadzona na powierzchni 3.500m2 . Duża ilość przejść technologicznych w postaci kominów, wywiewów i innych urządzeń przy użyciu dyspersji asfaltowo-gumowej nie sprawiło problemów w ich doszczelnieniu. Całość renowacji zakończona została nałożeniem posypki mineralnej na bezspoinowej warstwie hydroizolacji.

Prace zakończono po 14 dniach.

Tagi: , ,