Naprawy miejscowe na dachu z blachy trapezowej – Koszalin

Naprawy miejscowe obejmowały powierzchnie 2300m2. Według informacji uzyskanych na miejscu największe źródła przecieków miały miejsce w korycie wewnętrznym jak i również na łączeniach ram w naświetlach dachowych.
Prace miały charakter punktowy nie mniej jednak kolejnym krokiem w roku następnym będą prace kompleksowe, oczywiście po uprzednim odjęciu kosztów związanych z naprawami miejscowymi.
Czas trwania realizacji: 4 dni robocze

Tagi: ,

Modernizacja dachu z blachy trapezowej – Wrocław

Jedna z pierwszych realizacji w 2019 roku polegająca na modernizacji dachu z blachy trapezowej wraz z montażem nowych klap dymowych. Modernizacja obejmowała powierzchnie 2400m2 podczas wykonania zadania wsparliśmy się zaprzyjaźnioną firmą podwykonawczą, która w sposób profesjonalny dokonała montażu klap.
Czas realizacji zadania: 21 dni roboczych

Tagi: , ,

Katowice – modernizacja naświetli dachowych

Relacja fotograficzna z kompleksowej renowacji naświetli dachowych typu namiotowego przeprowadzona na dachu o powierzchni 4500m2. Na fotografiach widoczne są poszczególne etapy prac dakarskich przy wykorzystaniu masy asfaltowo-gumowej Flexconnect, widoczne są liczne poziome pęknięcia szyb, które przy wykorzystaniu naszej technologii nie są podstawą do wymiany szyb na nowe. Całkowity czas realizacji zadania to 14 dni.

Tagi: ,

Opoczno – modernizacja dachu z papy

Bardzo specyficzna i trudna do realizacji renowacja dachu papowego z dużą ilością naświetli dachowych wykonana na powierzchni 1200m2 w ciągu 5 dni. Prace przeprowadzone za pomocą masy asfaltowo – gumowej Flexconnect oraz impregnacji włókniny wzmacniającej. Szczególna precyzja i dokładność polegała na wykonaniu obróbek wokół naświetli.

Tagi: ,

Koszalin – renowacja naświetli wraz z powierzchnią dachu

Jedna z większych realizacji 2018 roku. Kompleksowa renowacja dachu papowego wraz naświetlami typu wagonowego, przeprowadzona na powierzchni 5500m2. Wiele trudności związanych z dostarczeniem materiałów sprawiała wysokość dachu jak również odległości jakie należało pokonywać. Realizacja przeprowadzona w przeciągu 25 dni.

Tagi: , ,

Włocławek – renowacja dachu papowego

Dokumentacja zdjęciowa z małej realizacji kompleksowej renowacji dachu papowego u prywatnego przedsiębiorcy . Stare pokrycie dachu było bardzo zdegradowane, duża ilość pęcherzy a także mocno zawilgocone podłoże całej konstrukcji w tym celu zamontowano dodatkowe maty poślizgowe oraz kominki delatacyjne.

Czas realizacji 7 dni.

 

Tagi: ,