Działamy na terenie całej Polski!

Niektóre dachy wymagają niezwłocznej wymiany, jednak czasem wystarczy ingerencja fachowców, którzy skutecznie rozprawią się z uciążliwym problemem. Naprawa dachów w Sosnowcu to także szansa na oszczędność. Naprawa wiąże się ze zdecydowanie mniejszymi kosztami niż całkowita wymiana. Jest to też rozwiązanie dość ekologiczne, gdyż nie zużywa się nadmierne ilości materiałów.

Naprawa dachów w Sosnowcu – Dekarz oferta

Aby dachy stale spełniały swoją funkcjonalną część, należy je regularnie poddawać kontrolom, które umożliwiają dostrzeżenie ewentualnych usterek. Naprawa niezbędna będzie także w przypadku, gdy dach przecieka. Niezwłocznie trzeba będzie wyeliminować ten problem. Woda może uszkodzić zarówno wnętrze jak i przede wszystkim sprzęty się tam znajdujące. Zarówno przebywanie na dachu, jak i próba podejmowania napraw na swoją odpowiedzialność jest niebezpieczna, a naprawy wykonywane za sprawą osób niedoświadczonych mogą przynieść więcej szkód niż korzyści. Specjalizujemy się w naprawie dachów przemysłowych, dlatego nie będzie potrzeby, aby to jeden z regularnych pracowników się tym zajmował.

Naprawa dachów wykonanych z membrany

Pokrycia dachowe wykonane z membrany będą się sprawdzać jedynie w sytuacji, gdy folie nie są uszkodzone. Jeśli tak się stanie warto zaznajomić się z naszą ofertą. W tej sytuacji naprawa membrany dachowej wystarczy, a nie będzie konieczne zrywanie całej powłoki. To rozwiązanie jest niezwykle korzystne, szczególnie finansowo.

Naprawa dachów z papy – Dekarz Sosnowiec

Dachy pokryte papą dość często występują, w szczególności na przestrzeniach dachów przemysłowych, które znajdują się tam od wielu lat. Należy je regularnie poddawać konserwacji i przeglądom, w szczególności dotyczy to pap starszej generacji. Oferujemy naprawę dachu zarówno na ciepło jak i zimno. Te płynne, a także plastyczne wyroby bitumiczne pozwalają na uzyskanie ciągłej warstwy. Natomiast technika na zimno zależeć będzie od tego, czy są to materiały rozpuszczalnikowe, czy bezrozpuszczalnikowe. Ważne jednak, aby zostały one wykonane w sposób profesjonalny, a my posiadamy duże doświadczenie w tej kwestii.

Naprawy dachów zrobionych z blachy Sosnowiec

Pokrycia dachowe z blachy są bardzo praktyczne w zastosowaniu, natomiast należy zwracać szczególną uwagę na ich strukturę. Nawet małe zniszczenie może szybko przerodzić się w bardzo dużą usterkę. Warto więc w przypadku posiadania jakichkolwiek podejrzeń w tym zakresie skontaktować się z naszą firmą. Kompleksowo zajmujemy się pokryciem dachowym wykonanym z blachy.

Oferujemy również liczne usługi zakresu miejscowej konserwacji i naprawy różnego rodzaju pokryć dachowych. Zapraszamy do kontaktu.

Integro Dach System