Działamy na terenie całej Polski!

Profesjonalna naprawa dachu to doskonały sposób na przedłużenie jego żywotności, a zarazem zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Inwestowanie w nowe pokrycie dachowe jest najczęściej dużo mniej opłacalne, a nawet niepotrzebne.

Fachowa naprawa dachów – Piaseczno

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w renowacji oraz naprawie wielkometrażowych dachów przemysłowych, a także komunalnych. Pozwala nam ono sprawnie i skutecznie rozwiązywać najróżniejsze problemy – od drobnych do najbardziej złożonych i skomplikowanych.

Jak przebiega naprawa dachów? | Piaseczno

Przed przystąpieniem do naprawy, nasi specjaliści przeprowadzają rzetelny rekonesans, mający na celu określenie faktycznego stanu poszycia, który nie zawsze odzwierciedla pozorny wygląd. Trafna ocena pozwala nam zlokalizować i zaadresować usterkę, a także jej źródło i wdrożyć rozwiązania, które zapobiegną jej występowaniu w przyszłości.

Wykorzystywany przez nas materiał to dyspersja asfaltowo-gumowa, będąca produktem nowoczesnych technologii. Wyróżnia ją wysoki poziom hydroizolacyjności, który przewyższa podobne tworzywa tego typu.

Właściwości tiksotropowe umożliwiają swobodne i łatwe rozprowadzanie po izolowanej powierzchni, co w połączeniu z wysoką precyzją, która cechuje naszych specjalistów, gwarantuje niezwykle skuteczne rozwiązanie problemu, a także zapewnia perfekcyjną szczelność.

Dyspersja asfaltowo-gumowa umożliwia ponadto zaoferowanie Państwu konkurencyjnych cen w porównaniu ze standardowymi technologiami.

Co nas wyróżnia? Naprawa dachów | Piaseczno

INTEGRO DACH SYSTEM współtworzy wyszkolona kadra inżynieryjno-techniczna, która od 20 lat świadczy jakościowe usługi na terenie całej Polski oraz czuwa nad powodzeniem poszczególnych etapów napraw.

Od zawsze dążymy do perfekcji, co pokazują liczby – skutecznie i trwale naprawiliśmy już ok. 900 000 metrów kwadratowych dachów przemysłowych oraz komunalnych. Zawsze dbamy o to, żeby przeprowadzana naprawa była kompleksowa, więc uzupełniamy ją o niezbędne zabiegi, mające na celu jak najbardziej przedłużyć żywotność dachu, dzięki czemu oszczędzają Państwo zarówno nerwy, jak i spore pieniądze.

Oprócz przywrócenia pokryciu funkcjonalności dokładamy wszelkich starań, aby także i estetyka pozostawała nienaganna. Bez wyjątków przestrzegamy wszelkich norm dotyczących ochrony środowiska, jak również zasada bezpieczeństwa i higieny pracy. Cenimy ponadto Państwa czas, dlatego gwarantujemy terminowe wykonanie prac.

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna i kompleksowa naprawa dachów (Piaseczno) na lata – INTEGRO pozostaje do Państwa usług.

 

Integro Dach System