Działamy na terenie całej Polski!

Naprawa dachu wiąże się bardzo często z dużo niższym kosztem niż całkowita wymiana tej elewacji. Pozwala to też na zadbanie o kwestie ekologiczne, w związku z mniejszą eksploatacją materiałów potrzebnych do naprawy usterki. Sprawny dach to pewność stabilności konstrukcji i ochrona często bardzo kosztownych maszyn znajdujących się wewnątrz budynku.

Naprawa dachów – Dekarz Gdańsk

Oferujemy naprawy dachów wykonanych z różnych materiałów, a także miejscowe konserwacje tych płaszczyzn. Bez względu na rodzaj pokrycia dachowego, dopełnimy wszelkich starań, aby dach Państwa przedsiębiorstwa ponownie stał się w pełni sprawny.

Dachy z papy

Fachowe oględziny, w szczególności dachu z papy, są niezbędnym elementem pozwalającym na stwierdzenie usterki. Często wygląd poszycia może sprawiać, że wysunięte zostaną błędne wnioski przez osobę niespecjalizującą się w tego typu problemach. W przypadku przecieków zaleca się ich usunięcie za sprawą konserwacji. W sytuacji, gdy dach zawiera dużą liczbę klimatyzatorów, świetlików czy kominów warto zastosować zupełnie inne rozwiązanie. Skuteczna okazuje się dyspersja asfaltowo- gumowa, która dzięki wykorzystaniu włókniny technicznej doskonale sprawdzi się na każdym podłożu. Doskonale dopasowuje się do każdego rodzaju powierzchni, tworząc tym samym uszczelniającą powłokę. Tego rodzaju przedsięwzięcie pozwala na utrzymanie świetności dachów produkcyjnych nawet na wiele lat.

Dachy z membrany

Ta forma naprawy dachowej zyskuje w ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie. Może się ono stać głównym elementem stanowiącym pokrycie dachu. Istotne jest, aby folia ta została odpowiednio położona, a także by nie posiadała żadnych uszkodzeń mechanicznych.

Dachy z blachy

Naprawa dachu wykonanego z blachy ze względu na kwestie nagrzewające jest także bardzo istotna. Zastosowanie dyspersji asfaltowo-gumowej w połączeniu z wkładkami zbrojnymi pozwala na uzyskanie licznych korzyści. Jest to między innymi zapobieganie dalszej korozji, a także przede wszystkim wyeliminowanie przecieków. Dodatkowe pokrycie dachu farbą chroniącą pozwala ograniczyć nagrzewanie się dachu, a co z tym się wiąże oszczędnością na kosztach klimatyzacji, szczególnie na poddaszu.

Doświadczeni specjaliści

Nasza firma realizuje usługi na terenie całej Polski, także w Gdańsku. Dekarz zajmuje się profesjonalną naprawa dachów w naszej firmie. Dążymy w tej dziedzinie do perfekcji, próbując sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 20 lat doświadczenia sprawiło, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, szczególnie w kwestii dachów o większych powierzchniach, takich jak przemysłowe.

Integro Dach System