Działamy na terenie całej Polski!

Najważniejsi są ludzie

Firma Integro Dach System od wielu lat zajmuje się renowacją pokryć dachowych. Naszym założeniem było i jest dążenie do perfekcji. Wyrazem tego jest osiągnięcie przez firmę wysokiej specjalizacji w stosowanych przez nas technologiach. W ciągu ostatnich lat, przy renowacji ok. 900.000m2, zebraliśmy wiele doświadczeń. Procentują one teraz przy rozwiązywaniu często złożonych problemów związanych z nieszczelnościami dachów.

Taniej jest naprawić niż wymieniać na nowe

Nieszczelny dach to jeszcze nie powód by zrywać powłoki, wymieniać blachy narażając się przy tym na wysokie koszty związane z nowym poszyciem. Renowacja w Systemie Integro zapewnia optymalne wykorzystanie środków remontowo-inwestycyjnych przy zachowaniu pełnej szczelności i wygody użytkowania obiektów. Naprawa dachów komunalnych i przemysłowych przebiega pod nadzorem kadry inżynieryjno-technicznej. Zatrudniamy na naszych budowach wyspecjalizowanych pracowników, co daje nam pewność, że wykonawstwo charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i estetyką. Przestrzegamy norm związanych z ochroną środowiska i BHP. Segregacji odpadów dokonujemy już na budowie, po czym zostają one poddane utylizacji.

W usługach dekarskich zaufaj nam i naszej technologii

Podejmując się renowacji dachu wykonujemy kompleksowo wszystkie prace dodatkowe, takie jak: uszczelnienie świetlików, wykonywanie oblachowań, instalacje odgromowe, udrażnianie kanalizacji deszczowej wraz z jej uszczelnieniem oraz prace ogólnobudowlane. Wykorzystanie technologii bezspoinowej do naprawy dachów komunalnych i przemysłowych gwarantuje uzyskanie hydroizolacji na najwyższym dostępnym na rynku poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen w odniesieniu do technologii tradycyjnych. Lata doświadczeń sprawiły że nasze gwarancje nie są wyssane z palca – System Integro zabezpiecza dachy już od ponad dekady.

Naprawa dachów komunalnych i przemysłowych jeszcze nigdy nie była tak pewna i solidna !

Integro Dach System