Działamy na terenie całej Polski!

Renowacja pokryć dachowych jest niezwykle korzystna z wielu względów. Przede wszystkim wymaga mniejszej ilości pracy i materiałów niż wymiana, co pozwala znacznie zaoszczędzić. Jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie także pod względem kwestii środowiska, gdyż nie trzeba wykorzystywać materiałów na całą powierzchnię pokrycia dachowego. Podejmowane przez nas działania są kompleksowe.

Naprawa dachów Katowice

W zakres naszych działań wchodzą zarówno dachy komunalne, jak i przemysłowe. Działamy w taki sposób, aby wszelkie pokrycia dachowe ponownie stały się w pełni funkcjonalne. Wszelkie czynności poprzedzamy dokładnymi oględzinami, w taki sposób, aby jak najskuteczniej zlokalizować problem. Dzięki bogatemu doświadczeniu jest to sprawne nawet w bardziej złożonych sytuacjach. Cała naprawa przebiega pod nadzorem kadry inżynieryjno-technicznej, dlatego wszelkie działania będą skuteczne, a usterki zostaną usunięte z długotrwałym skutkiem. Oprócz tego kompleksowo zajmujemy się także kwestiami, takimi jak wykonywanie oblachowań, udrażnianie kanalizacji deszczowej i jej uszczelnienie, prace ogólnobudowlane, uszczelnianie świetlików czy instalacje odgromowe.

Naprawa dachów Katowice – jakich dachów to dotyczy?

Naprawy dachów realizowane przez nasz zespół realizowane są na różnego rodzaju płaszczyznach, które charakteryzują się inną specyfiką. Jednak za sprawą dużego doświadczenia nie stanowią one dla nas wyzwań. Działamy na tej płaszczyźnie już od ponad dekady i niezwykle skutecznie realizujemy nasze naprawy. Uszkodzony dach przemysłowy grozi niebezpieczeństwem zarówno dla pracowników, jak i sprzętów się tam znajdujących, dlatego należy regularnie poddawać go konserwacji i naprawom.

Działamy w zakresie naprawy i renowacji dachów z papy, które wymagają dokonywania okresowych konserwacji. W tym celu stosujemy zróżnicowane środki. Naprawiamy także dachy z membrany. Podejmowane przez nas zlecenia wykonujemy szybko, realizując projekty. Dotychczas korzystający z naszej oferty klienci są niezwykle zadowoleni.

Co można zyskać za sprawą skorzystania z naszej oferty naprawy dachów w Katowicach?

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy podejmują się różnego rodzaju zleceń. W szczególności często realizujemy projekty na dużych dachach przemysłowych. Za sprawą specjalistycznego sprzętu, a także doświadczonych specjalistów żaden rodzaj dachu nie stanowi dla nas wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą napraw dachów w Katowicach, a następne do kontaktu w celu umówienia terminu.

Integro Dach System